У першій школі відбувся тиждень іноземної мови

Гарною традицією в загальноосвітній школі № 1(директор О. Зуйко) стало проведення предметних тижнів.

З 5 по 13 травня пройшов тиждень іноземної мови, присвячений особливостям святкувань та визначним датам в Україні, Великобританії, Франції, Німеччині та в інших Європейських країнах. Завдяки злагодженій роботі вчителів французької та англійської мов Єліної Н.К., Ченкової І.В., Постної Д.О. та Корженюк М.В. було проведено ряд змістовних цікавих позакласних заходів та уроків.

Сценарій проведення тижня дав змогу залучити всі вікові групи дітей: від початкової школи до старшокласників. Протягом тижня плідно та згуртовано працювали вчителі іноземної мови, учні та батьки. Учні початкової школи відвідали виставку малюнків «Європа очима дітей». Десятикласники провели інформаційно-пізнавальні п’ятихвилинки «Що ми знаємо про Євросоюз?» для учнів 4-11 класів (відповідальна Єліна Н.К.). Гостям та учням школи запам’яталася яскрава виставка-конкурс плакатів і стіннівок «Знайомимося з європейськими країнами», метою яких було надати учням більше інформації про культуру, звичаї та традиції іншомовних країн (відповідальні учні 5-7 класів, вчителі Постна Д.О., Корженюк М.В.). У школі було оформлено інформаційний куточок «Європейський союз». Цікавим і пізнавальним став для учнів 7-А,Б,В класів квест «Галопом по Європі», девізом якого були слова «Знай, відгадай, розв’яжи і перемагай!». Цікаві і дуже (як виявилося) непрості завдання! Під час заходу діти мали змогу узагальнити знання з французької та англійської мов, із захопленням розгадували кросворди, ребуси, читали крилаті фрази іншими  мовами європейських країн, виконували завдання на творчість і креативність. Цей унікальний марафон мав на меті визначити найкращих знавців іноземної мови. Учні 10-А класу під керівництвом вчителя французької мови Єліної Н.К. взяли інтерв’ю «Що ви знаєте про Євросоюз?» серед учнів школи.

13 травня, в актовій залі школи пройшов «Фестиваль  Європейських країн», присвячений святкуванню Дня Європи за участі учнів 8-А,9-А,Б, 10-А і 11-А класів (відповідальні Єліна Н.К., Ченкова І.В., Янішевська Л.І., вчитель музики). Девізом Фестивалю стали слова: «Вивчай мови і пізнавай світ». Ведучі Єліна Олександра і Бондарь Володимир, учні 10-А класу привітали всіх присутніх в залі мовами європейських країн і запросили в захоплюючу подорож країнами Євросоюзу. Прозвучав Гімн Євросоюзу. Старшокласники представляли європейські країни, їх культуру, традиції, звичаї, презентували національну кухню та виконували музичні номери мовою тієї країни, яку представляли. Глядачі із задоволенням підтримували учасників дефіле в національних костюмах. У концертній програмі Фестивалю брали участь учні 6-В класу.

Тиждень іноземної мови був цікавим, насиченим, пізнавальним.  Заходи, що проводилися протягом тижня дали змогу всім бажаючим учням проявити себе. Мета була досягнута, адже школярі, дійсно, отримали естетичне задоволення та поглибили свої знання з іноземної мови.

Дякуємо нашим учням за активну участь у проведенні Тижня іноземної мови. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати! А вчителям іноземної кафедри школи – творчих здобутків і гарних учнів!

 

 

COMMENTS