У Страсбурзі остаточно затверджено безвіз для України

 Сьогодні, 17  травня,  у Страсбурзі Президент України Петро Порошенко взяв участь у церемонії підписання законодавчого акту про скасування українцям візових вимог для короткострокових подорожей до країн ЄС та Шенгенської зони. Документ підписали президент Європарламенту Антонію Таяні та міністр внутрішніх справ і національної безпеки головуючої в ЄС Мальти Кармело Абело, – повідомляє “Укрінформ”. 

Законодавчий регламент передбачає перенесення України до переліку третіх країн, громадянам яких скасовуються візові вимоги для короткострокових подорожей до країн Євросоюзу (за винятком Великої Британії та Ірландії), а також до країн Шенгенської зони, включаючи Швейцарію, Норвегію, Ісландію та Ліхтенштейн.

Президенти Порошенко і Таяні також проведуть зустріч та конференцію для преси. Як очікується, після офіційного оприлюднення безвізовий режим для українських громадян набуде чинності 11 червня.

У Новій Каховці  в знак цієї історичної події на центральній площі, фактично у момент підписання документу, відбувся творчий флешмоб за участі учнівської та студенстської молоді.

 

COMMENTS