У якому садку Нової Каховки дуже люблять фізкультуру?

Днями у відділі освіти Новокаховської міської ради підведені підсумки  І етапу (міського) Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти, що проводиться  раз на чотири роки.

Його мета –  підвищення якості навчально-виховного процесу, стимулювання педагогічних колективів до творчої роботи з фізичного виховання, популяризації здорового способу життя серед дітей дошкільного віку, поширення та впровадження кращого педагогічного досвіду роботи з фізичного виховання в закладах дошкільної освіти.

 Журі, до складу якого входили: заступник начальника відділу освіти Олена Каратнік, завідувач психолого-медико-педагогічної консультації   Марина  Скрипнікова, методист Анна  Наумчак, завідувач я/с № 7 Тетяна  Чепа,  детально опрацювали подані на конкурс документальні матеріали,  розглянули відеоролики занять та заходів, вивчили результативність запровадження розроблених закладами  засобів.

Як повідомила Марина Скрипнікова, за результатами переможцями огляду-конкурсу стали наступні заклади:

      І місце  –  ясла-садок № 4 «Журавлик» ( директор Дудник Т.А.);

 ІІ місце – ясла-садок № 1 «Дюймовочка» ( директор Матвієнко І.Л.);

ІІІ місце – ясла-садок № 5 «Казка» (директор Ясентюк С.І.);

  ІУ місце – ясла-садок № 6 «Теремок» (директор Василевська О.В.).

У  ІІ етапі (обласного) огляду-конкурсу Нову Каховку буде представляти ясла-садок № 4 «Журавлик», тож побажаємо їм успіхів на шляху до перемоги!

COMMENTS