Учасники всеукраїнської конференції директорів шкіл у ЗОШ-3 Нової Каховки

Як ми вже повідомляли, 27 вересня до Нової каховки завітали представники Асоціації керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України» в рамках участі  в  XXVI  щорічній конференції на тему: «Формування сучасного освітнього середовища в закладах освіти Херсонської області: управлінський аспект». 

У конференції   взяли участь керівники закладів освіти нового типу зі всіх областей України, працівники Інституту модернізації змісту освіти та ОІППО, керівники і методисти управлінь та відділів освіти, а також представники КІНТ та видавництв «Ранок» і ВД «Освіта».

Учасники конференції відвідали Новокаховську школу №3, де колектив закладу презентував їм сучасне освітнє середовище, створене в рамках впровадження Концепції «Нова українська школа». Екскурсію кабінетами 1-2 класів та коридорами закладу провели вчителів Нової української школи і заступник директора з експериментальної роботи Світлана Веренич.

Гості мали можливість ознайомитись з тим, як на базі невеликих класних кімнат та допоміжних приміщень можна створити сучасні осередки для реалізації НУШ.

Із заключним словом виступила директор школи Ірина Дубас, яка презентувала учасникам конференції досягнення закладу.

Гості висловили свою вдячність за отриману інформацію не тільки на словах, але і написах на класних дошках.

COMMENTS