Учні Новокаховського НВК №2 розповіли про свої веселі та смачні канікули

Канікули – пора якої очікують всі без винятку: і діти, і батьки, і вчителі.  Очікували з нетерпінням осінніх канікул і учні 6 класів НВК №2. І не тому, що хотіли відпочити від шкільних  справ, а тому що планували  відвідати Jump Park  та Херсонське підприємство «Оса» з виготовлення пельменів, вареників, напівфабрикатів. 

Першою зупинкою нашої подорожі став Jump Park, де для нас було організовано цікаві конкурси та завдання.  Вдосталь настрибавшись та набігавшись,  вирушили на «Осу».  Цікава, змістовна екскурсія фабрикою не залишила нікого байдужим:  ми на власні очі побачили як замішується тісто (в об’ємах близько 200 кг!), розкатуються коржики, виготовляється фарш, виліплюються пельмені, а також як вони фасуються та зберігаються. Вразив нас найбільше  процес ліплення, а найбільше –  швидкість з якою  працівниці виконують свою роботу – кожна за зміну виліплює 4500 пельменів!  А ще  увагу  привернув  портрет  відомого українського письменника  Т. Шевченка, який виготовлено з млинців.

Закінчилась екскурсія смачною дегустацією готової продукції.  Зморені, нагодовані, вражені  та задоволені повернулися до Нової Каховки.

 

Учні 6 класів НВК №2

COMMENTS