Учні Нової Каховки – “бронзові” призери фестивалю-конкурсу “Козацький гарт”

1 травня в селі Республіканець Бериславського району  проходило масштабне святкування  річниці Кам’янської Січі,  яке зібрало численну кількість людей з усієї Херсонщини. Одночасно з цим заходом також проводився обласний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного  фестивалю школярів України «Козацький гарт-2017» за програмою обласної Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

У вищезазначених змаганнях взяли участь 23 команди.

Нову Каховку представляли  учні ЗОШ №1 (директор Зуйко О.М.) під керівництвом вчителів фізичної культури Вашкура П.Я. та Овчарова В.П.

До програми змагань входили наступні дисципліни: «човниковий біг 4 х 9 м.» (хлопці, дівчата), стрибок у довжину з місця (хлопці, дівчата), стрибки через скакалку протягом 30 сек. (дівчата), перетягування канату (хлопці), змішана естафета та конкурс знавців історії України, її спортивних досягнень та олімпійського руху.

Юні спортсмени окремо в дисциплінах вибороли наступні місця:

  • «човниковий біг 4 х 9 м.» – ІІ місце,
  • стрибок у довжину з місця – ІІ місце,
  • естафета – ІІ місце,
  • презентація – ІІІ місце.

За підсумками напружених та виснажливих змагань в загальному заліку командні місця розподілилися наступним чином:

І місце  – команда Скадовського району,

ІІ місце – господарі змагань – команда Бериславського району,

ІІІ місце – команда міста Нова Каховка.

Не можна залишити без уваги і те, що 3-є новокаховчан в особистому заліку посіли призові місця, а саме: в дисципліні човниковий біг –  Гайченя Марк  – І місце (8,2 сек.), Хут Єгор – ІІ місце (8,5 сек.) та в стрибках у довжину з місця Васильєв Максим з результатом 2,78 м. виборов срібло.

По завершенню змагань переможці та призери були нагороджені кубками, медалями, грамотами та статуетками.

Висловлюється подяка начальнику відділу освіти Новокаховської міської ради О. Якубовій за надання допомоги в організації поїздки на змагання та педагогічному і учнівському колективу ЗОШ №1 за якісну підготовку до фізкультурно-патріотичного фестивалю.

 

 

 

COMMENTS