Учні школи №10 розповідають про цікаві осінні канікули

Учні 4-А класу Новокаховської школи  №10 під час осінніх канікул здійснили  цікаву поїздку до Херсона. Дорогою школярі милувалися картинами осінньої природи. Учні відвідали планетарій та  краєзнавчий музей.

Зірковий дім… Будинок, де живуть планети. Когось він приголомшує, когось захоплює, когось змушує задуматися …  Подорож до зірок відбувається з допомогою складного оптичного приладу – планетарію, що дає зображення небесних тіл. Він дає можливість не тільки споглядати таємничий, чудовий світ зірок, а й знайомить нас з явищем нічного неба. З захопленням дивилися фільм «Всесвіт: 7 чудес Сонячної системи», з кожним кадром якого поринали  у космічний світ.

Учні побували у краєзнавчому музеї з метою вивчення природи рідного краю. Переглянули  унікальну колекцію флори та фауни Херсонщини, створену наприкінці ХІХ ст. відомим вченим-біологом Й. Пачоським. Під час екскурсії учні познайомилися з таємницями тваринного світу рідного краю, з  унікальною колекцією мешканців лісів, степів, водоймищ. Причому вони були виготовлені дуже давно, деяким  понад 100 років.

В учнів залишились приємні та гарні враження про побачене того дня. Такі екскурсії розширюють кругозір, допомагають стати розумнішими.

 

Класний керівник 4- А класу Л. Шевченко

COMMENTS