Учнівська молодь Нової Каховки – активні учасники міської акції «Птах року 2017»

Традиційно на Станції юних натуралістів Новокаховської міської ради (в. о. директора Голованова Р. Я.), з метою привернення уваги учнівської молоді нашого міста до проблеми охорони птахів та їх природних біотопів, залучення учнів до активної природоохоронної роботи, підвищення рівня екологічної освіти у термін з 18 вересня по 20 жовтня був проведений міський етап щорічної Всеукраїнської природоохоронно-пропагандистської акції «Канюк  звичайний – птах року 2017».

В Акції взяли участь вихованці позашкільних та учні загальноосвітніх навчальних закладів.

 У загальноосвітніх навчальних закладах та на СЮН були здійснені заходи по вивченню учнями біологічних особливостей канюка звичайного, проведений моніторинг чисельності виду на певній території, конкурси малюнків, плакатів, поробок, екологічні свята.

Члени журі підвели підсумки та визначили переможців міського етапу Всеукраїнської природоохоронно-пропагандистської  акції. Кращі роботи направлені до комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

Дякуємо за співпрацю та спонсорську допомогу депутатам Новокаховської міської ради Перетятьку Віталію, Хоменко Сергію, Афанасьєву Олександру у проведенні акції.

Велика подяка загальноосвітнім навчальні закладам міста, батькам, педагогам та учням. Дуже важливо, щоб наші діти і наша молодь росли з усвідомленням того, що вони живуть на землі, яку повинні оберігати і всіляко доглядати за нею. А саме цьому сприяють  такі екологічні заходи.

Методист СЮН Скрабунова  І. О.

COMMENTS