Учням Нової Каховки розповіли і показали як володіти зброєю

Напередодні Дня Захисника України та Дня Козацтва, вчитель школи №1, який викладає предмет   «Захист Вітчизни» Петро  Вашкур організував тематичну зустріч для учнів 10-А та 11-А класу з представниками громадської організації «Ніхто крім нас»: Володимиром Арнаутом  (керівник), Сергієм Кузьменком (інструктор з тактичної медицини), Капустяним Олександром (інструктор по роботі зі зброєю), Ігорем Білоусом (аеророзвідник, технік), Миколою Погорєловим (стрілок)  та  керівником волонтерського центру «Південний регіон»  Русланом Агаєвим.

Основу організації «Ніхто крім нас» складають десантники з 25, 79, 80 бригад, які брали учать в бойових діях у Широкиному. Постійну підтримку добровольцям та воїнам АТО надає депутат обласної ради Микола Ставицький. Володимир Арнаут ознайомив учнів із тактичними навичками, прийомами  роботи зі зброєю. Сергій Кузьменко провів заняття з тактичної медицини. Олег Капустяний розповів дітям про правила кодексу стрілка та продемонстрував різні види зброї і основні  правила роботи з нею. Микола Погорєлов наглядно  показав тактичні дії та володіння зброєю.

Наприкінці зустрічі Ігор Білоус виконав пісні  «Ніхто крім нас» і «Біля тополі», чим зворушив всіх присутніх. На останок учні отримали від воїнів Подяки за участь  у проходженні тактичної підготовки та солодощі від депутата облради Миколи Ставицького.

Співпраця з організацією «Ніхто крім нас» та волонтерським центром «Південний регіон» буде продовжуватися в школі й надалі.

COMMENTS