Українка Шишкова виборола четверту медаль на зимовій Паралімпіаді

Спринтерським заїздом серед жінок з вадами зору підбігла до завершення програма лижних гонок п’ятого змагального дня Паралімпійських зимових ігор, передає УНН.

Українка Шишкова виборола четверту медаль на зимовій ПаралімпіадіУкраїнка Оксана Шишкова виборола “бронзову” медаль, поступившись чемпіонці в даній дисципліні білорусці Світлані Саханенка (4:29,9 хв) 15,7 секундами . “Срібну” нагороду завоювала нейтральна паралімпійська атлетка Міхайліна Лисова +14,1 с.

Інша паралімпійська спортсменка з України Ольга Прилуцька вдало пройшла кваліфікаційні перегони, але не подолала півфінальний бар’єр турніру.

Варто зазначити, що раніше на Паралімпіаді у Південній Кореї Шишкова вигравала “золоту” і “срібну” нагороду у біатлоні та “срібну” нагороду у лижній гонці на 15 км та є лідером “жовто-блакитної” команди за кількістю виборених медалей.