Українська армія взяла під свій контроль Верхньоторецьке – волонтери

Українські військові взяли під повний контроль населений пункт Верхньоторецьке, вивівши селище із так званої сірої зони. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомляють волонтери і активісти, серед яких – ведучий Сергій Притула.

Зокрема, волонтер повідомив: “На фоні різного негативу навколо, так тішуся таким повідомленням з фронту, як тому, яке отримав сьогодні від друзів з 95-ї бригади.

Наші (єєєєєстєствєєєєнно, що в рамках мінських угод) трохи нам’яли сєпарсько-рассєйські боки і повністю взяли під контроль Верхньоторецьке. Місто повністю під нашим контролем. Ніяких сірих зон. Пов-ніс-тю!!!
Але, відповідно, дистанція із ворожими силами достатньо скоротилась і зараз важливо не “проморгати” сєпарські випади у відповідь.”

Сергій Притула також нагадав, що військовим і досі потрібна допомога, тому він збирає кошти на два тепловізори для 2-го батальйону 95-ї бригади. Всі реквізити та інформація для допомоги – безпосередньо у повідомленні.

 

На уточнююче питання у коментарях, чи військові також взяли Бетманове, що впритул прилягає до Верхньоторецького, волонтер відповів: “Ні, Бетманове під сєпарами. Але такого поняття, як “сіра зона” у Верхньоторецькому вже немає. І, переконаний, не буде. Лінія оборони пересунулась за межі міста. Стоять впритик.”

COMMENTS