Українські туристи не можуть вилетіти з Тунісу: Омелян знайшов рішення

Українські туристи застрягли у Тунісі. Вже минуло декілька діб після завершення їх відпочинку, проте вони і досі не можуть вилетіти в Україну. Завдяки зусиллям держави вже вдалося вивезти більше 650 людей, ще 800 заберуть у понеділок. Такі цифри на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook навів Міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Він, зокрема, заявив: “Вважаю недопустимим, якщо люди заплатили кошти за відпочинок, а натомість отримують зіпсутий настрій і згаяний час в очікуванні «дива».”

Пан Омелян також зазначив, що Мінекономрозвитку перегляне і скасує ліцензії тих туроператорів, які не виконують свої зобов’язання, а державна авіаційна служба України посилить контроль за ліцензіями авіакомпаній, виконанням ними регулярних і чартерних маршрутів, технічного стану і стану салону літаків.

Також було узгоджено, що авіакомпанія Браво за власний кошт забере і відвезе в понеділок, 2 липня, всіх відпочивальників додому, а туроператор Оазис Тревел за власний кошт повинен розмістити всіх українців в готелях Тунісу до понеділка.

Ситуація, що склалася, зумовлена значною заборгованістю туроператора перед авіакомпанією.

Після переговорів за участю двох міністерств та Державіаслужби авіакомпанія Браво погодилася взяти на себе витрати, пов`язані з поверненням українців додому, після чого вони повинні бути відшкодовані туроператором.

Як уникнути таких ситуацій, які механізми контролю і штрафних санкцій необхідно ввести для недобросовісних учасників ринку – все це ми будемо обговорювати о 10:00 у вівторок, 3 липня, у Міністерстві інфраструктури.

Запрошуємо туроператорів, турагентів і авіакомпанії,” – повідомив Володимир Омелян.

 

Також пізніше у коментарях пан Омелян зазначив, що туроператор заборгував перед авіакомпанією більше 1 млн дол США.

 

COMMENTS