Українські ветерани розпочали національний проект «Гордість Нації» з 10-кілометрового забігу (Фото)

7 жовтня, у Києві на Майдані Незалежності стартував перший забіг «#Ветеранська_Десятка» на 10 кілометрів в рамках національного проекту ветеранського духу та єдності «Гордість Нації» під час Wizz Air Kyiv City Marathon 2018 та Марафону морської піхоти в США.

Про це йдеться на сторінці Генерального штабу ЗСУ у соціальній мережі Facebook.

— Це перший наш міжнародний проект, де до українських військовослужбовців та ветеранів приєднались й ветерани з Великої Британії, Грузії, Польщі та США. Ми долаємо відстань 10 км, вшановуючи таким чином загиблих бійців та тих, хто сьогодні тримає оборону в районі проведення ООС, — зазначив Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції, які одержали поранення, контузію, каліцтво або інше захворювання під час участі в АТО Вадим Свириденко.

Проект підтримки захисників України має на меті вшанувати тих, хто не повернувся з війни, віддячити тим, хто став на захист Батьківщини та підтримати усіх, хто отримав складні поранення, каліцтва та захворювання під час участі в бойових діях.

Національний проект «Гордість Нації» проводиться Національною радою спортивної реабілітації захисників України для єдності в суспільстві, шанування захисників України та надання їм нових можливостей у поверненні до мирного життя через спілкування, обмін досвідом та спільним створенням майбутніх програм реабілітації.

Цей проект є символом єдності заради перемог, який об’єднує людей, які змінюють себе, змінюють навколишній світ, змінюють країну.

COMMENTS