Український хлопче, майбутній солдат!

6 грудня наша  країна  відзначила  знаменний день – День Збройних Сил України, встановлений Постановою Верховної Ради України  у1993 році. Він відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення 1991 року Закону України  “Про Збройні Сили України”. 6 грудня 1993 року  встановлено   прапор  Збройних сил України.

6 грудня  2017 року в музеї   Таврійська відбувся  урочистий захід  присвячений цій  важливій події,  який підготували  учасники  гуртка  юних музеєзнавців, учні  ЗОШ №7 (директор Лілія Грішагіна)   під керівництвом завідуючої музеєм Наталії  Малинової.

На заході  був  присутній  голова Таврійської  міської  ради  Микола Різак та керуюча справами Таврійського виконавчого комітету Лариса Бондар.

В музеї  відбулася  зустріч  юного покоління   з  воїнами , що  пройшли горнило неоголошеної війни на Сході нашої країни. Відірвавшись від повсякденних справ, до  музею завітали  воїни АТО  Кондрацький Леонід Адольфович і Грабовецький  Віктор Миколайович.

В ході заходу  всі присутні вшанували  пам’ять загиблих  воїнів, які навчались, жили в Таврійську: Гребінського Олега, Тихонова Євгена, Панька Юрія. Запалили свічу пам’яті, поклали до їх портретів квіти.

З  великою повагою юне  покоління  міста:   учні 9- Б, 11-А  класу ЗОШ №7 приймали участь у заході, слухали підготовлену  юними музеєзнавцями інформацію про воїнів  таврійчан-учасників АТО, що навчалися в  школах  Таврійська: Боровінського Івана, Вернигору Владислава (ЗОШ№5). В ЗОШ №7 навчались учасники антитерористичної операції   Георгій Бай, Михайло Богомол, Віктор Грабовецький, Андрій Долженко, Борис Репілевський, Сергій  Когут, Жигін Максим та інші.

Всі вони в своїх спогадах про службу в зоні АТО відзначали дружбу і взаємовиручку своїх бойових побратимів в найскладніших  умовах.

До учасників заходу  з привітанням  звернувся Голова Таврійської міської ради  Микола Іванович Різак. Він привітав всіх присутніх зі святом, подякував воїнам за службу, побажав усім  здоров’я, наснаги, добробуту в родинах, миру нашій  країні. Також відзначив, що День Збройних Сил України – це не тільки  чоловіче свято. Сьогодні в лавах ЗСУ проходять службу і дівчата. Він відзначив, що збройні сили сучасної  України – це могутня, дієздатна  армія, здатна захистити від ворога нашу державу.

Зі словами настанови до учнів  звернувся ветеран війни в Афганістані, воїн АТО Кондрацький Леонід Адольфович.

Він наголосив , що молодь – це майбутнє нашої держави і дуже важливо, щоб сьогодні молоді люди вели здоровий спосіб життя, бо тільки здоровий солдат здатний захистити свою рідну землю, дітей, дружину, матір та  зберегти своє здоров’я і життя.

 

COMMENTS