У Новокаховській бібліотеці для дітей відбулась вистава “Твій друг-дорожній рух”

Літо 2017 року принесло бібліотеці для дітей різноманітні творчі та літературні конкурси. Одним  із таких став Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах», організований Українською асоціацією працівників бібліотек для дітей та громадським фондом Миколи Томенка.  

Він мав на меті нагадати українським школярам про дотримання правил дорожнього руху, щоб убезпечити їхні життя.

8 лютого в міській бібліотеці для дітей відбулася тематична зустріч «Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах», яка зібрала представників  учасників конкурсу, в якому взяли участь 129 новокаховчан (учнів 1-6 класів). Серед них: читачі МБ для дітей, бібліотеки-філії № 3, Плодівської сільської бібліотеки, шкільних бібліотек: НВК № 2; ЗОШ № 3, 1, 4, 10; СЗОШ № 8 та гімназії. Разом з учнями до бібліотеки завітали шкільні бібліотекарі та батьки.

Зі вступним словом до  присутніх звернулася завідуюча бібліотекою Валентина Іванівна Карпенко, яка поінформувала про мету конкурсу, кількість дітей, які взяли участь в місті, представила переможця – учня 1-го класу ЗОШ № 4 Гетьмана Дмитра та гостя зустрічі – старшого лейтенанта-інспектора сектору реагування патрульної поліції м. Нова Каховка Віталія Дідуха.

Нагадали ж дітям про  необхідність дотримання правил дорожнього руху бібліотечні волонтери, учні II(6-А) класу гімназії Ангеліна Басова та Данило Жданов у ляльковій виставі «Твій друг – дорожній рух»   про пригоди маленького зайчика у великому місті, після якої разом із присутніми склали віршика про правила поводження на дорогах та звернули увагу усіх на  тематичну книжкову виставку.

Професійним  доповненням  до лялькової вистави стала бесіда з присутніми гостя – Дідуха В.І., який розповів про правила дорожнього руху, про небезпеку, яка чатує на необачних любителів мобільних ігор та музики. Також Віталій Іванович продемонстрував наявність світловідбивних  позначок на своїй формі, наголосивши на тому, що й у дітей-учасників конкурсу тепер буде такий же захисний «амулет».

Бібліотечні волонтери, учні II(6-А) класу гімназії Ангеліна Басова та Данило Жданов  вручили  усім гостям зустрічі рекламу-запрошення до участі в  бібліотечній акціїї «Подаруй бібліотеці книжку!».

Після корисних хвилин спілкування настала черга сюрпризів. Віталій Іванович вручив учасникам конкурсу, яких відзначила Херсонська обласна бібліотека для дітей, іменні подарунки. А присутні на зустрічі шкільні бібліотекарі отримали світловідбиваючі брелки-флайтери  для усіх дітей, які брали участь у конкурсі. Ці презенти  надіслали представники громадського руху Миколи Томенка «Рідна країна».  На синьому тлі брелка жовтим зображено український герб. Сподіваємося, усі маленькі громадяни України, які були учасниками конкурсу і отримали такі “життєзберігаючі знаки”, будуть убезпечені на дорогах – завдяки отриманим знанням та своїм корисним подарункам.

COMMENTS