В Херсоні Саакашвілі зустрівся з капеланом Ігорем Петренком (Відео)

Під час перебування в Херсоні, Міхеїл Саакашвілі зустрівся з відомим в області волонтером, священиком Ігорем Петренком. Про це пан Саакашвілі повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

www.facebook.com/SaakashviliMikheil

Зокрема, екс-губернатор Одещини зазначив: “З нашого боку біля кордону з Польщею не було випадкових людей. Було багато героїв з фронту, волонтерів, лідерів своїх громад, були просто активні та небайдужі громадяни, був капелан Ігор Петренко – оплот українства на Херсонщині, який встиг побувати в полоні у сепаратистів.”

За словами пана Саакашвілі, Ігор Петренко в Краковці молився за мир, за що “в Херсоні його викрала поліція, зламавши при цьому руку, провезла 800 кілометрів без їжі і зв’язку із зовнішнім світом, а потім довго допитувала, намагаючись отримати визнання у пособництві «прориву кордону». Стосовно цієї мужньої людини було скоєно злочин, і громада Херсона не заспокоїться, поки винні не будуть покарані. Цього разу вже я проїхав 900 км, щоб потиснути йому руку, підтримати і подякувати за все.”

 

Нагадаємо, після звільнення з полону капелан Ігор Петренко дав ексклюзивне інтерв’ю виданню NK-Online.tv.

 

COMMENTS