В Каховському водосховищі затонула баржа

В акваторії Каховського водосховища між селами Каїри та Василівка затонула самохідна баржа. Про це повідомляє прес-служба управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області.

“5 жовтня 2017 року о 6 годині ранку на акваторії Каховського водосховища між с. Каїри та с. Василівка Херсонської області потонула самохідна баржа “Александр Житник”, внаслідок чого стався розлив нафтопродуктів.

З метою з’ясування причин розливу нафтопродуктів та встановлення винних осіб, оперативною групою у складі представників державних інспекторів відділу охорони водних біоресурсів Херсонрибоохорони та Державної екологічної інспекції у Херсонській області проведено огляд місця події та відібрані проби води. По факту встановлено, що пляма нафтопродуктів спостерігається довжиною 6 кілометрів та шириною 50-100 метрів і вона рухається в напрямку до смт Велика Лепетиха Херсонської області”, – йдеться у повідомленні.

Здійснюється моніторинг стану водних біоресурсів на цій ділянці Каховського водосховища.

Як стало відомо редакції “НК Онлайн” баржа перевозила 2000 тонн відсіву щебня. Потерпілих немає. Відповідні служби Каховської ГЕС виставили загороджувальні буї.

 

COMMENTS