В наших силах – допомогти майбутній мамі

Катерина – сирота, і змалечку їй доводиться долати проблеми самотужки, не сподіваючись на підтримку батька й матері – лише на власні сили, повідомляє видання “Радіо Нова Каховка“.

foto 1_587x440Дівчина змогла вивчитися, опанувати кілька спеціальностей. Не маючи власного житла, вона, перебуваючи в черзі, отримала кімнату у гуртожитку по вул. Першотравневій, 30, яку ще потрібно було відремонтувати.
Зважаючи на те, що нині молода жінка чекає на первістка, міський голова Володимир Коваленко після спілкування з Катериною на особистому прийомі звернувся до виконкому з проханням надати молодій жінці матеріальну допомогу, а до КП «НК ЖЕУ», депутатів міської ради –  допомогти майбутній мамі всім необхідним, бо є потреба і в меблях, і в посуді, і в одягу, і в харчах.

Завдяки працівникам «НК ЖЕУ» кімнату швидко відремонтували, стеля і стіни сяють чистотою, оновлено вікно та двері, пофарбовано підлогу. Шпалери для кімнати надав власник супермаркету «Властелін», депутат міськради Юрій Власов.

Інші депутати, серед яких Сергій Хоменко, Олександр Афанасьєв, Віталій Перетятько, Наталія Марченко придбали для майбутньої  мами обігрівач, зібрали посуд і дитячий одяг. Допомогу надали учні та викладачі СЗОШ №8. Як повідомила депутат міської ради Олена Михайлова, присяжні, до числа яких входить і вона, домовились грошову винагороду за свою роботу перерахувати Катерині.

Всі зібрані і  такі потрібні для молодої мами  речі 3 листопада привезли до неї в кімнату радник міського голови Вадим Мерзлов і спеціаліст з житлових питань Людмила Закуткіна.

foto 4_587x440

Нині Катерина мешкає у подруги, бо потрібно облаштувати кімнату. А в ній немає навіть ліжка. Молода жінка зустріла нас біля під’їзду. Нещодавно повернулася з лікарні, бо була загроза вагітності. Спокійна, стримана і сором’язлива, вона зізнається, що незручно просити про допомогу. Намагається впоратися з усіма проблемами самотужки, але її сумний погляд не приховує: допомога їй зараз дуже потрібна.

Наближається зима, у лютому наступного року має народитися первісток. Давайте допоможемо майбутній мамі, щоб ця дитина народилася здоровою, щоб змогла розпочати перші дні свого життя у теплій кімнаті, де буде хоча б найнеобхідніше. Кожен з нас може поділитися з цією жінкою часткою своєї уваги і необхідними для неї речами. Повірте, таке добро і до вас свого часу добром повернеться. Тому не будьте байдужими. Якщо маєте можливість – допоможіть майбутній мамі харчами, жіночим і дитячим одягом, взуттям, посудом, меблями. Звертайтесь до редакції міського радіо за номером 4-21-51, до відділу зі звернень громадян – тел. 4-55-78. Повірте, ваша допомога дуже потрібна!

COMMENTS