В Новій Каховці пройшов Нідерландсько-Український форум

Вчора, 10 жовтня, у Новій Каховці пройшов Нідерландсько-Український форум з виробництва та переробки овочів, фруктів та ягід за участі делегації представників нідерландських компаній на чолі з  Каролін Спаанс, радника з питання сільського господарства Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

На Херсонщині проходить Нідерландсько-Український форум

Також участь у форумі взяли заступник голови ОДА Олександр Адамчик, директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олександр Паливода та  віце-президент Херсонської Торгово-промислової палати Сергій Кочерженко.

Форум відкрила Каролін Спаанс, радник з питання сільського господарства Посольства Королівства Нідерландів в Україні: «Для нас важливо співпрацювати в Україні саме з такими перспективними районами, як Херсонщина для розвитку нових технологій у сільському господарстві та обміну досвідом для допомоги виходу на світові ринки».

«Херсонська область належить до одного з найбільш сприятливих регіонів України для розвитку високо інтенсивного овочівництва, завдяки відповідним ґрунтово-кліматичним умовам, наявності значних зрошувальних площ, а також достатньої кількості потужностей для їх переробки. Саме тому проект, спрямований на інтеграцію підприємств малого та середнього бізнесу у світову та внутрішню торговельну мережу та їх вихід на нові ринки, вкрай актуальний та своєчасний для нас», – зазначив у своєму привітальному слові Олександр Адамчик та нагородив працівників сільськогосподарства дипломами Міністерства аграрної політики з нагоди святкування Дня працівників харчової та переробної промисловості.

Обговорення було поділено на три основних теми:  загальні тенденції ринку, виробничі технології та створення доданої вартості. Серед обговорених тем: тенденції світового ринку ягід та позиції України, експортні можливості для української продукції, новітні досягнення в зберіганні овочів тощо.

Довідково

В  області активно впроваджується проект Міжнародного торгового центру, який сприяє малому та середньому бізнесу – фермерам віднайти надійних партнерів за кордоном і запровадити експансію наших смачних і корисних товарів з позначкою «madeinKhersonregion»  на європейські ринки і не тільки.

COMMENTS