В Новій Каховці відзначили кращих поліцейських

Вчора, 4 серпня, у Новій Каховці відзначили День національної поліції України.  Починаючи з 2016 року це свято відзначається саме 4 серпня — у день підписання Президентом Закону України «Про Національну поліцію».

До Новокаховського відділу поліції на урочисте зібрання завітали міські очільники Нової Каховки та Таврійська Володимир Коваленко і Микола Різак, Дніпрянський селищний і Райський сільський голови Анатолій Білий та Іван Коваль, а також керівник Новокаховської міської прокуратури Олександр Король. Вони щиро вітали правоохоронців з професійним святом та висловлювали свої побажання у співпраці по наведенню громадського порядку на окремо взятих територіях, за які несуть відповідальність. Між керівництвом поліції і представниками місцевої влади відбулася щира відверта розмова про хід реформи в правоохоронних органах та формування кадрового потенціалу Новокаховського відділу.

В свою чергу, керівник місцевої поліції Сергій Сидоренко запевнив усіх присутніх, що навіть при певному некомплекті особового складу, поліцейські підрозділи тримають ситуацію в криміногенній сфері під контролем та роблять усе від них залежне, аби забезпечити спокій та порядок на території  Новокаховської громади. Він також привітав своїх колег зі святом , а декому вручив грошові нагороди за особисті досягнення та вагомий внесок в розбудову поліцейської справи.

Володимир Коваленко та Микола Різак також відзначили грошовими нагородами кращих поліцейських за їх нелегку працю.

Святковий захід добіг кінця, і усі його учасники розійшлись у службових справах. Одні боротись  з правопорушниками, інші – виконувати покладенні на них виборцями обов’язки.

COMMENTS