Валентинка на довгу пам’ять …

Справжнім подарунком для учнів та вчителів спеціалізованої загальноосвітньої школи №8 (директор О.Олійник) у День усіх закоханих стало свято “St.Valentine’sParty”.

Дуже гарний і насичений цікавими моментами позакласний захід з англійської мови підготували  вчителі Аліна Мазнюк  та Тетяна Семенкова , в якому були задіяні учні 3г, 5а, 7б та 8а класів.

«Кохання – це все, що у нас є, і це єдиний спосіб допомогти іншій людині», – говорить народна мудрість, тому ставлення до людини як до найвищої цінності, повага до її життя і діяльності, уміння співчувати, співпрацювати, розуміти емоції та почуття інших – саме такі  пріоритетні напрямки духовного відродження майбутнього покоління ставлять перед собою вчителі СЗОШ №8.

Постановники заходу вигадали цікавий прийом: поєднання принципів колективних, групових та індивідуальних форм діяльності школярів, які пожвавили хід самого заходу та внесли різноманіття в його зміст.

 Ведучі свята Ілля Ребець, Анастасія Брагіда, Софія Барановська, Дмитро Слушаєв одразу ж захопили аудиторію виразним декламуванням віршів – «валентинок». Справжньою плеядою поетичних творів було насичене свято. Вірші англійською мовою прочитали: Дар’я Величко  (“I’malittleValentine”), Христина Жукова (“FiveBigValentines”), Євгенія Руснак (“AValentineformyTeacher”), Дмитро Слушаєв («Первая любовь»); про символи свята розповіли учні 7б класу; також прозвучали вірші українською, російською, англійською та французькою мовами. А танці у виконанні Анастасії  Брагіни, Іллі Павлова та танцювального колективу «Першоцвіт» підняли настрій навіть вимогливого глядача!

Цікавими для глядацької аудиторії були деякі відомості з історії виникнення свята та його символа – «валентинки», тому неодмінним атрибутом  стали театральні замальовки «Легенда про Святого Валентина»(“St.Valentine’slegend”) та «Попелюшка» (“Cinderella”), які були корисними і в емоційному і в пізнавальному плані.  Необхідно відмітити пісенні виступи учнів. Прозвучали пісні «SkinnyMarinkyDinkyDink”(3г клас), “Loveis…”(7-8 клас),”IfeverybodysentaValentine”(5а клас) та “LadyinRed” у виконанні учнів 11 класу Олега Худика та Катерини Петрийчук. Неймовірно проникливими стали виступи Анастасії Франіци та Анни Шульги, які виконали пісні про кохання французькою мовою, а відео замальовка з фільму «Титанік» з відомою на весь світ піснею у виконанні Селін Діон “Myheartwillgoon” змусила глядачів відчути емоційне піднесення.

Захід сприяв додатковій мотивації учнів, стимулював їх лінгвістичну активність, забезпечуючи водночас розвиток соціокультурної компетенції та підтримуючи їх інтерес до вивчення іноземної мови в цілому, а нові технології проведення такого масового заходу забезпечили створення творчої атмосфери, відчуття захопленості й святковості. Учні СЗОШ №8 ще раз довели, що «бути коханим-це більше, ніж бути багатим, бо бути коханим-значить бути щасливим».

                                                   Ірина Барна, керівник науково-творчої лабораторії «Ізюм»

COMMENTS