Вересневі свята у Новокаховському ЗДО №9 “Оленка”

Традиційно в День  дошкілля   вихованців дитячого садка «Оленка»  (завідувач  Бессонова В.В.),  зранку чекали сюрпризи: святковий ранковий прийом під веселу музику з казковими героями та солодощами, фізкультурний флешмоб, святковий сніданок з духмяним пухким пирогом.  

У цей день  в кожній групі працювали творчі студії: «Макаронні візерунки», «Овочеві дива», «Скляна фантазія», «Осіння веселка», “Пісочні береги”.

Наступного дня, під блакитним небом рідного садочка,  діти  святкували  ювілей великого Педагога  В.Сухомлинського. Казкові герої з його творів разом з дітьми  творили  дива  та провели  їх  стежинками добра, праці, любові та ніжності.

«Казковий   дивограй  за творами В.Сухомлинського – руками дітей» – під такою назвою працював музей виробів, виготовлених дітьми разом з вихователями та батьками. Це були справжні, яскраві та веселі дні для малюків.

Ось так і здійснюється в ЗДО №9 «Оленка» патріотичне, моральне, естетичне виховання, гартується людяність та благородство душі маленьких новокаховчан.

COMMENTS