Весняна  феєрія у садку “Золотий ключик”

Від першого дня весни у ДНЗ я/с № 11 комбінованого типу (завідувач Н. Харченко)   відчувалася  радісна й весняна атмосфера. Вихованці дошкільного закладу дивували дорослих своїми казковими перевтіленнями, дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів та дитячим артистизмом.

 

Свято 8 березня в дитячому садку відбулось  цікаво і незвично. Це «Ранкова пошта»,«Мамине серце» (музичний керівник І. Булгач), весняне свято « Секрет про народження», музичний спектакль «Муха-Цокотуха вітає гостей» (музичний  керівник О. Стародубцева). Родинна зустріч у кафе «Весняні барви» де діти «частували» мам і бабусь стравами із музичними приправами, а татусі відчули себе у ролі домогосподарок.

Дошкільнята ніжними піснями та запальними танцями розчулили своїх матерів, бабусь. Жодна матуся чи бабуся не залишились без уваги. В кожній групі  малюки старанно готувались та виготовляли подарунки власними руками.

А найкращим результатом свята стали незабутні дитячі враження, емоції та посмішки батьків, слова вдячності гостей  за організацію та проведення  заходів.

 

 

COMMENTS