Ветерани футболу змагаються за першість на Херсонщині

На Херсонщині 22 травня розпочався черговий чемпіонат області по футболу серед команд ветеранів віком 35+.

Цього року у змаганням приймають участь 8 команд, які розділені на дві групи. До першої  групи входять 3 команди з Херсону та команда села Токарівка. До другої групи входять команди з Каховки, Іванівки, Сірогоз та “Стріла” з Нової Каховки. Турніри у групах пройдуть у два кола. Аотім команди, які  займуть 1-2 місця розіграють у двоматчевих півфіналах. Переможці в одній грі визначать чемпіона області.

Стартову гру 22 травня наші ветеранит провели на стадіоні “Таврія” в Центральній основі з командою Іванівки і впевнено перемогли з рахунком 4:1. Голи в нашій команді забили: по одному В.Олександров та Р.Ходос. Дублем відзначився В.Кондратенко.

Наступну гру 3 червня наші футболісти проведуть на виїзді у Серагозах.

Всього до участі у чемпіонаті заявлено 31 гравець. Президентом команди обрано О.Сливу, граючим тренером є Р.Ходос, а капітаном команди став А.Морев.

Значну підтримку, в тому числі і фінансову, команді надає Громадська організація “Федерація футболу Нової Каховаки” (голова Л.Чурсінов), ГО ветеранів АТО “Біла стріла” (до речі, що є і в назві команди). Міський голова В.Коваленко поставив перед футболістами завдання: досугти результатів, не гірших за попередні роки.

У 2014 році команда ветеранів стала Чемпіоном області, а  у минулому році виборала Кубок газети “Новий день” – фактично кубок області серед ветеранів футболу.