Ветерани МВС Херсонщини 5 грудня у Києві будуть, але участі в акціях політичних сил не братимуть

Рада ветеранів МВС Херсонщини обговорила алгоритм дій щодо перерахунку пенсій в правовому полі1 грудня Рада ветеранів МВС в Херсонській області під головуванням В.В.Літвіна обговорила алгоритм дій щодо перерахунку пенсій в правовому полі. Зокрема, обговорили і питання щодо інформації збору ветеранів у Києві під Адміністрацією Президента України 5 грудня. Про це повідомив сайт “Херсонщина за день”.

На зустрічі представники Ради ветеранів висловили власні думки та позицію членів організації щодо участі у Всеукраїнській акції протесту з питань перерахунку пенсій силовикам. В результаті обговорення було прийнято рішення.

Так, Рада прийняла рішення направити делегацію в кількості 7-ми осіб до Києва, організувавши їм трансфер. При цьому члени організації зазначили, що ветерани мають на меті бути проінформованими про стан справ щодо перерахунку і виплати пенсій. Перекривати дороги, чи мітингувати під органами влади вони не збираються.

– Ми не політична організація, і не дозволимо, аби жодна політична сила використовувала ветеранську організацію. Свої права можемо відстоювати законним способом. Наразі що стосується перерахунку пенсій, то діяти маємо тільки в законний спосіб, – зазначив Валерій Літвін. – Наразі членами організації ведеться активна просвітницька робота, юристи допомагають пенсіонерам-силовикам звертатися до суду і на законних підставах проводити перерахунок пенсії.

Рада ветеранів МВС Херсонщини обговорила алгоритм дій щодо перерахунку пенсій в правовому полі

COMMENTS