Відбулось чергове засідання Новокаховського міськвиконкому. Про що йшла мова?

Сьогодні, 6 лютого, в рамках підготовки до чергової сесії Новокаховської міськради, яку проведуть  найближчого четверга, відбулося засідання виконавчого комітету. До порядку денного були внесені 5 питань, більшість з яких  – бюджетні.

На початку роботи  начальник фінуправління Ірина Фурсєєва доповіла про основні показники виконання міського бюджету у 2017 році, а потім детально зупинилась на  бюджетних змінах, які будуть винесені на розгляд міських депутатів  під час  сесії. Вони стосувалися розподілу коштів на ті чи інші потреби, зокрема, ремонтів у міській лікарні, підтримки комунальної аптеки і КП «Теплові мережі», перевезення школярів з Плодового до школи тощо. Загальна сума видатків складає більше 3 млн. грн.

Після узгодження фінансових питань в.о. головного архітектора міста Максим Боровинський представив на затвердження детальний план будівництва на території колишнього парку комсомольців. Нагадаймо: тут заплановане будівництво спортивного комплексу олімпійського резерву.

Останнім питанням, яке обговорювалося і було представлене юристом виконкому Тетяною Шведовою, стала пропозиція ініціативної групи створити в  місті громадське формування (не плутати з громадською організацією, авт.) під назвою «Чорний туман». До уваги складу виконкому було надано статут ГФ, члени якого мають  займатися охороною кордону і громадського порядку. Експертом щодо можливості існування в Новій Каховці такої «організації» виступив член виконкому Віталій Немерець, який не так давно очолював новокаховський міській відділ поліції. Вивчивши представлений статут, він запропонував доопрацювати його і внести низку  поправок. Разом з цим, свій погляд щодо функціонування у  Новій Каховці  цього формування висловили й інші члени виконкому. Після обговорення  питання було відкладено для доопрацювання.

На завершення міський голова Володимир Коваленко повідомив присутнім план заходів на лютий.

 

COMMENTS