Вихованець Новокаховської ДЮСШ Євгеній Бойко завоював “бронзу” чемпіонату України

З 15 по 18 червня в смт. Лазурне Скадовського району проходив І тур чемпіонату України з волейболу пляжного серед юнаків та дівчат до 14 років.

Змагання були досить масштабними, адже у них прийняло участь 44 команди юнаків та 75 команд дівчат з різних регіонів України.

Нову Каховку представляли вихованці ДЮСШ відділу освіти Новокаховської міської ради (начальник відділу освіти О. Якубова, директор спортивної школи П. Бойко) у складі: Бойко Євгеній, Щербинський Дмитро, Бойко Михайло, Дегтяр Денис, Безрукавий Ярослав, Литвинова Валерія та Літвінова Дар’я.

Найкращий результат серед наших юних спортсменів показав Бойко Євгеній, який виступав у парі з херсонцем Данилом Крамаренком. Юнаки протягом чотирьох ігрових днів обіграли наступних суперників: Канаєв/Тихолазов (м. Первомайський), Омельчук/Бесараб (м. Рівне), Іванков/Лєнь (м. Олешки), а в півфіналі, в напруженій боротьбі, нажаль, поступилися Ніколайцеву Олексію та Джуль Миколі з м. Олешки.

У грі за бронзові нагороди Євгеній та Данило зустрілися з командою Баранов/Терещенко з м. Первомайський, яких обіграли за підсумками двох партій з рахунком 2:0 (32:21, 21:17).

Тож  за підсумками змагань серед юнаків ІІІ місце посіла пара пляжників Бойко/Крамаренко (м. Нова Каховка/м. Херсон), ІІ місце вибороли пляжники Ніколайцев/Джуль (м. Олешки), а переможцями І туру стали брати Онуфрейчук з міста Рівне.

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами, медалями та цінними подарунками.

Вітаємо Євгенія та його тренерів  Петра Анатолійовича та Галину Михайлівну  Бойків із вдалим виступом та бажаємо їм у подальшому успіхів на волейбольному майданчику.

Наталя Меркотан, заступник директора з навчально-тренувальної роботи

 

COMMENTS