Вихователі про принцип наступності між дошкільною та початковою ланками освіти

Соціально-педагогічна діяльність у я/с №1 «Дюймовочка» (завідувач Ірина Матвієнко) спрямована на об’єднання всіх ланок соціальних інститутів в доцільне розвивальне середовище, яке формує «Я» дитини.

Днями, в дошкільному навчальному закладі відбулась  педагогічна рада на тему «Основні аспекти реалізації принципу наступності між дошкільною та початковою ланками освіти».

В ході педагогічної ради педагоги вивчали новий Закон України «Про  освіту» та зміни в Законі про дошкільну освіту, за допомогою моделі «Дитина у колі інноваційного простору»  обговорювали умови, зв’язок і спрямованість роботи педагогічного процесу закладу і початкової школи, направлену на всебічний розвиток особистості.

Не залишились без уваги і питання емоційно-вольової готовності дитини до школи та співпраця з батьками. Адже мета дитячого садка – перетворити батьків і членів родин вихованців на активних учасників освітньої роботи, однодумців і партнерів.

Обмінявшись інформацією, думками, досвідом роботи,  педагоги дійшли висновку, що всі учасники освітнього процесу мають усвідомити значущість партнерської взаємодії, оскільки така співпраця покликана створити сприятливі умови для виховання здорової, соціально адаптованої, всебічно розвиненої особистості.

                                                  О. Стуканова, вихователь-методист

COMMENTS