Вітаємо сміливих, творчих, молодих!

День молоді – свято, яке відзначається щорічно в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 р. У 2017 році День молоді припадає на 25 червня.

Це справжнє свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження. Адже юність – це час пошуків, відкриттів, реалізації найсміливіших планів. Саме молодь, сьогоднішні учні, студенти, молоді працівники, підприємці, науковці, сьогодні визначають шляхи розвитку України – від Революції гідності, захисту Батьківсщини до утвердження європейських цінностей і норм життя.

В цей день варто забути про всі свої негаразди і просто радіти життю, яким би воно не було. Так, як молодість дана лише один раз і не потрібно її витрачати даремно. Наша держава не є байдужою до проблем сучасних молодих людей. Сьогодні  здійснюються такі заходи для подолання проблем молоді:

-впроваджується  політика допомоги та підтримки молодим сім’ям;

-стрімко розвиваються молодіжні організації, наприклад клуби та центри;

-проводяться роботи з метою подолання безробіття та розширюються можливості здобуття середньої та вищої освіти.

Відділ у справах сім’ї, молоді фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради, щиро вітає сміливих, творчих, молодих із цим чудовим святом!
Щиро бажаємо вам професійного й кар’єрного зростання, успіхів у втіленні сміливих планів та справ! Та запрошуємо всіх новокаховчан та гостей міста  25 червня на площу перед кінотеатром «Юність» на велопробіг «Моя альтернатива»,  присвячений Дню молоді, який проводиться за підтримки міского голови  Володимира Коваленка.

 

Наталія Таран, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту

COMMENTS