Військові привітали волонтерів у їх свято (Відео, фото)

Сьогодні, 5 грудня – Міжнародний день волонтерів в ім’я економічного і соціального розвитку. Для України в роки війни поняття волонтерства стало не пустим словом. Саме волонтери витягнули на своїх плечах забезпечення армії у найтяжчі моменти військового протистояння з агресором. Не припиняється їх робота і сьогодні.

3 грудня, напередодні Міжнародного дня волонтера Державний секретар Міністерства оборони генерал-полковник Олександр Дублян привітав волонтерів із різних регіонів України, повідомляє прес-служба МОУ.

Під час урочистого заходу, який відбувся у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України у Києві, Олександр Дублян оголосив присутнім вітання від Президента України та нагородив волонтерів відзнаками Глави держави «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».

Крім цього, Державний секретар від імені Міністра оборони України подякував «волонтерському братству» за мужність, сумлінність і всебічну підтримку Збройних Сил України в боротьбі за свободу рідної землі.

– У складний для країни час ви першими прийшли на допомогу українським військовим. Ризикуючи власним життям і здоров’ям, ви допомагаєте нашій армії боронити Україну від ворога. Щиро дякую вам за нелегку працю, патріотизм, оптимізм та відданість Українському народові, – наголосив генерал-полковник Олександр Дублян.

Державний секретар Міністерства оборони України вручив волонтерам відомчі нагороди та відзнаки.

Усі присутні хвилиною мовчання вшанували полеглих на Донбасі українських захисників.

COMMENTS