Все починається з будівництва

Щороку у другу неділю серпня відзначається День будівельника. Нині свято припадає на 13 число. І не викликає сумнівів той факт, що воно  важливе не лише для будівельників, а й для всіх інших, адже здавна ця  благородна професія користується в народі особливою повагою, зокрема і в Новій Каховці. Місцеві зодчі  заслужили її своїм талантом, втіленим у чудові споруди, які складають славу  нашого   молодого й ошатного  міста.

Цьогоріч День будівельника у  Новій Каховці став загальноміським святом. І не випадково, адже його  новокаховчани у четвер, 10 серпня,  відзначили у відновленому з руїни руками талановитих і професійних майстрів  Палаці культури.  Під час урочистостей лунала незліченна кількість теплих слів на адресу усіх працівників підприємств та фірм, які долучилися до відновлення Палацу. Винуватців свята зі сцени привітали міський голова Володимир Коваленко, очільники Таврійської міської, Дніпрянської селищної та Райської сільської рад Микола Різак, Анатолій Білий та Іван Коваль.

Звичайно ж, свято стало гарною нагодою відзначити трудові здобутки будівельників грамотами та подяками. Крім того, окремо мер вручив нагороди керівникам будівельних організацій, які цього року відзначають ювілей трудової діяльності.

Щирі слова вдячності пролунали на адресу будівельників від керівників відділів, які  координують роботу бюджетних закладів міста – сфера культури, освіти, спорту, медицини.

Яскравим обрамленням заходу стали виступи творчих колективів міста, що подарували присутнім незабутні враження. До вашої  уваги невеличкий фотозвіт зі свята. Подробиці читайте на шпальтах свіжого випуску газети «Нова Каховка».

COMMENTS