Всесвітній День боротьби зі СНІДом у Корсунській школі

1 грудня за участі учнів старшої школи у Корсунській ЗОШ відбувся  захід у формі усного журналу «ВІЛ/ СНІД. Знання і розуміння», присвячений Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом.

Учні зазначили: здебільшого молоді люди вважають, що ця хвороба ніяк їх не стосується, що вона ніколи не може їх уразити. Однак кожному потрібно знати шляхи проникнення вірусу в організм,  щоб вжи­ти надійних запобіжних заходів і правильно пово­дитися з тими, кого вже уразив цей вірус. Адже, незважаючи на рекламу здорового способу життя і інформованість населення, все ж таки маємо сумну статистику ВІЛ-позитивних, а це лише зареєстровані хворі. І краще подумати про наслідки ризикованої поведінки заздалегідь. Тому що наше  здоров’я залежить, насамперед, від способу життя, наших учинків, нашої поведінки.

Розуміння і усвідомлення, а також знання про те, як можна уникнути ризику й загрози XXІ століття – ВІЛ і СНІД,  допоможуть відповідальніше ставитись до власного здоров’я.  Учні –«журналісти»  вдало розкрили всі рубрики і сторінки журналу. Вони наголосили , що дискримінація ВІЛ-інфікованих спонукає людей уникати обстежень, а це теж призводить до поширення інфекції. Також учням були тематичні продемонстровані  відео-сюжети. Після чого учнівський колектив долучився до роботи в групах та обговорення проблеми.

 

А. Кухарчук, соціальний  педагог Корсунської ЗОШ

COMMENTS