Взимку холодно тим, у кого немає теплих спогадів

Сонячною та веселою прийшла до нас Масляна. Вихованці Центру спорту, туризму та екскурсій «Данапріс» Новокаховської міської ради з великою радістю прийняли участь у міському святі «Новокаховська Масниця», що  відбулося 18 лютого на центральній міській площі.

З веселим настроєм та приємними посмішками зустрічали вони мешканців міста та гостей. На столах приємно пахли млинці, пиріжки та тістечка. Час проминув дуже швидко в веселій і дружній компанії. Дякуємо організаторам за чудовий настрій та теплу атмосферу.

Наступні вихідні знову стали для туристів захоплюючими і пізнавальними. Щоб перевірити навики гуртківців  у  наданні першої допомоги,  з метою пропаганди та популяризації туризму серед учнівської молоді, виявлення сильніших спортсменів серед вихованців закладу пройшли особисті змагання з «Медицини»  (головний суддя Нікітіна Л.Л., секретар Здорова Т.І.) та  «Туристичні вузли та їх застосування» (головний суддя Дорош О.В., секретар Перехресна Г.В.).

Змагання з медицини проводилося по станціям: «Зелена аптека» (треба було визначити  рослину та вказати її застосування в медицині), «Практична» (накладання пов’язки при травмі голови «Чепчик Гепократа»), «Найрозумніший» (розгадування кросвордів і анаграм), «Перша допомога» (відповіді на тестові запитання) та найулюбленіша станція «Чарівний чай» (учасники повинні за смаковими якостями визначити рослину з якої виготовлений напій).

За результатами зведеного протоколу серед дівчат молодшої групи:

І місце- Бриль Варвара,

ІІ місце – Дорош Поліна,

ІІІ місце –  Хісматуліна Ліза.

Серед хлопців молодшої групи:

І місце – Мисик Віктор,

ІІ місце – Дакал Олексій,

ІІІ місце – Тараненко Георгій.

У старшій віковій групі серед дівчат:

І місце – Хахалкіна Валерія,

ІІ місце – Магдалінова Анастастасія,

ІІІ місце – Тичініна Світлана.

Змагання з вузлів проходило в один етап за трьома віковими групами: молодша, середня та старша. Учасники повинні зав’язати вузол із 20 запропонованих згідно діючих НАСТАНОВ. Для кожної вікової групи був свій контрольний час. По закінченню в’язання вузлів учасник подає судді вузол і називає його. Якщо назва вузла не співпадає з вузлом – він вважається не зав’язаним і бали за нього не зараховуються.

За результатами зведеного протоколу серед дівчат молодшої групи:

І місце – Хісматуліна Елізавета

ІІ місце – Бриль Варвара,

ІІІ місце – Дорош Поліна

Серед хлопців молодшої групи:

І місце – Тараненко Георгій,

ІІ місце – Чертков Едем,

ІІІ місце – Мисик Віктор.

Середня група:

І місце – Бабенко Роман,

ІІ місце – Хісматуліна Марія,

ІІІ місце – Магдалінова Анастасія.

Старша група:

І місце – Хахалкіна Валерія,

ІІ місце – Рожко Данило,

ІІІ місце – Дорош Іван

Змагання були проведенні на належному рівні. Вітаємо переможців!

COMMENTS