Як часто новокаховчани звертаються до архіву?

Станом на 1 червня в архівному відділі Новокаховської міської ради зареєстровано 786 запитів соціально-правового характеру, які стосуються розміру заробітної плати для нарахування і перерахування пенсій за віком та пільгових, підтвердження стажу роботи та тематичного, що стосуються виділення земельних ділянок, затвердження актів про прийом в експлуатацію об’єктів будівництва, дозвіл на будівництво та ін.

30 травня відбулося засідання експертної комісії, на якому розглянуто проекти документів, надані установами та підприємствами міста, а саме: описи справ постійного зберігання – 99 од.зб., з кадрових питань (особового складу) – 185 од.зб., акти про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду – 5687 од.зб./244 поз., інструкція з діловодства за зверненнями громадян, – повідомляє начальник архівного відділу Л. Сироїжко.

У травні 2017 року проведено перевіряння стану діловодства, організації роботи експертної комісії, збереженості архівних документів у виконавчому комітеті Новокаховської міської ради. За результатами перевірки надано консультації щодо покращення організації діловодства та архіву.

COMMENTS