Як “Червоненька квіточка” ярмаркувала (Фоторепортаж)

Зі співами, конкурсами, веселою костюмованою виставою, смачнющими пиріжками, українськими варениками, смаколиками відбувся вчора, 12 жовтня, у дитячому садку «Червоненька квіточка» щорічний осінній ярмарок.

Тих, хто прийшов ярмаркувати, привітав міський голова Володимир Коваленко. Він подякував за запрошення і те, що ця чудова традиція, яка об’єднує дітей, батьків, вихователів, гостей,  у стінах садка продовжується з року в рік. Завітали зробити покупки на ярмарок і давні добрі друзі навчального закладу – депутати міськради від блоку «БПП «Солідарність» Віталій Перетятько, Олександр Афанасьєв і Сергій Хоменко.

Аби захід пройшов «на ура»,  чималих зусиль доклали усі і  вихователі, і батьки, і вихованці дитсадка. Родини дітей, які відвідують цей садок, приготували на продаж різні солодощі, які можна було придбати за символічну ціну. Вихователі та їхні помічники розіграли  виставу за казкою «Муха Цокотуха» на новий лад, використовуючи таким чином  мотиви української традиції зборів на ярмарок. Родзинкою  веселого вечора став благодійний аукціон, лоти якого були ні чим іншим, як жартами, але розплачуватися за них треба було справжніми грошима. До речі, кошти, отримані  на ярмарку, підуть на ремонт пральні і комори дошкільного закладу.

Усі учасники колоритного дійства, а собливо головні винуватці свята – діти, отримали веселий настрій на цілий вечір і, звичайно ж, повні кишені солодощів. Особливі слова подяки за численні яскраві і цікаві, пізнавальні заходи, які тут проходять, за співпрацю з батьками, шефами, депутатами, спонсорами, завдяки підтримці яких оновлюється матеріально-технічна база,  лунали на адресу господині – завідуючої  садком Наталії Аверіної. Саме завдяки її ентузіазму та наполегливості сьогодні дитячий садок «Червоненька квіточка»  входить до кращих дошкільних навчальних закладів Нової Каховки.

COMMENTS