Як святкуватимемо День Незалежності та День Прапора?

Незабаром українці відзначатимуть два державні свята – День Державного Прапора та День Незалежності. Про те, як їх відсвяткує Нова Каховка йшла мова  сьогодні, 8 серпня, під час засідання оргкомітету під головуванням заступника міського голови Володимира Сироватки.

До обговорення долучилися начальники відділів виконкому та міськради, керівники деяких комунальних підприємств, навчальних закладів та інші.

Як повідомила начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна, 23 серпня у місті відбудеться традиційна церемонія підняття Державного Прапора України та вручення паспортів юним громадянам, які досягли 16-ліття.

А напередодні, 22 серпня, у Новій Каховці заплановане  проведення розважально-спортивного заходу «Молодь майбутнього». Урочисті привітання та концертно-розважальна програма  відбудеться на міському пляжі, а спортивні змагання –  на майданчиках стадіону «Енергія».

Що стосується 24 серпня, то на цей день у місті запланова насичена культурно-розважальна програма.  Містян та гостей очікує багато приємних сюрпризів: виставка майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, книжковий ярмарок української сучасної літератури, парад кулінарних  страв «Новокаховська  смакота», святкова хода, концерт та багато чого іншого. Під час вечірньої програми відбудеться святковий концерт  під назвою «Тобі,  Україно, наша любов, шана і пісні!», за участі місцевих творчих колективів. В рамках заходу відбудеться спільний танець у віночках. Крім того, очікується виступ запрошених артистів. Кого саме – дізнаєтесь вже незабаром.

В ході обговорення організаційних моментів  неодноразово було підкреслено: головне свято країни у Новій Каховці має пройти на належному рівні.

COMMENTS