“Який Палац культури! Все на вищому рівні…” – Ольга Сумська про Нову Каховку

Як вже повідомляв сайт NK-Online.tv, 28 листопада, на сцені Палацу культури відбувся показ театральної вистави за мотивами роману Льва Толстого «Анна Кареніна».

Драму у двох діях зіграли народна артистка України Ольга Сумська, Діана Рогова, Ірина Рощіна, Анатолій Любченко та інші.

Після відвідин Нової Каховки Ольга Сумська на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram оприлюднила цілу серію світлин новокаховського Палацу культури і поділилась своїми враженнями про перлину міста.

Зокрема, артистка написала: “НОВА КАХОВКА! Давно не була в цьому місті. Просто вражена. Друзі, який ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ! Все на вищому рівні. І це після того, як заклад горів! Проведено реставрацію і повний ремонт будівлі минулого століття. Яка зала, прекрасні гримерні, навіть куліси з шовку, мармуровий хол і є гаряча вода. Відчувається дбайливе ставлення місцевої влади до КУЛЬТУРИ! Браво!”

View this post on Instagram

НОВА КАХОВКА!Давно не була в цьому місті..Просто вражена..Друзі,який ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ!Все на вищому рівні.І це після того,як заклад горів!Проведено реставрацію і повний ремонт будівлі минулого століття.Яка зала,прекрасні гримерні,навіть куліси з шовку,мармуровий хол і є гаряча вода..Відчувається дбайливе ставлення місцевої влади до КУЛЬТУРИ!Браво! #новакаховка #аннакареніна #аннакаренина🎭

A post shared by Ольга Сумская (@olgasumska) on

Більше світлин та вражень, шукайте за цим посиланням.

COMMENTS