З турботою про кожну дитину

1 червня наша країна відзначила Міжнародний день захисту дітей. Сьогодні десятки країн в усьому світі, у тому числі й Україна, проводять різноманітні заходи з метою посилення уваги громадськості на проблеми дітей і необхідність захисту прав неповнолітніх.

Не залишається осторонь і наше місто. В цей день церквою «Слово віри»,  (пастор Золотар Сергій Леонідович), було організовано та проведено святкові заходи у дитячому санаторії «Дружба» та на дитячому майданчику біля ПТУ №14 для малечі та їх батьків.До дітей в гості завітали казкові герої з улюблених мультфільмів та кумедні і дотепні клоуни. Проводилися різноманітні конкурси та ігри, в яких брали участь не тільки діти, а й їх батьки.

Весь час на майданчику тривала атмосфера свята та радості і, дивлячись на задоволених дітей, ми віримо, що їх чекає щасливе майбутнє. Жодна дитина не лишилася без подарунків та морозива від благодійників.

Від міської влади на свято завітав заступник міського голови Сергій  Давидюк, який, до речі, теж взяв участь у конкурсі для батьків.

Також, у організації та проведенні свята для малечі прийняли участь: управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради ( О. Стоянчук), ГО УБД та ветеранів АТО «Біла стріла» (Д. Марков), МБФ «Дитяче майбутнє» (С. Скорик).

Велика подяка й директору Державного навчального закладу «Професійно-технічного училища №14 Ігорю  Сердюку  за можливість проведення дитячого свята та забезпечення звукової апаратури електрикою.

 

Олена Стоянчук, начальник УПСЗН

 

COMMENTS