Як вже інформувало наше видання, Указом Президента України  орденом «За мужність ІІІ ступеня» було нагороджено нашу відому землячку  Юлію Кисильову, яка виборола “бронзу”  у змаганнях з легкої атлетики на  23-х літніх Дефлімпійських іграх, що відбулися в місті Самсун (Туреччина).

За високі досягнення відзначили і її тренера, викладача  ДЮСШ   Новокаховської міської ради Владислава Піскунова  – медаллю «За працю і звитягу».  А ще у лютому 2018-го  Владиславу Юрійовичу  присвоїли  звання Заслуженого тренера України з легкої атлетики (наказ Міністерства молоді та спорту №5184).

І от сьогодні, 1 червня,  ці заслужені нагороди знайшли своїх володарів. Перед початком засідання ХVІІІ сесії Херсонської обласної ради  голова ради Владислав Мангер відзначив нагородами кращих  серед кращих на Херсонщині.

Міський голова Володимир Коваленко, відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту,  колектив видання NK-online.tv, спортивна громада міста вітають Юлію і Владислава Юрійовича та зичать підкорення омріяних олімпійських вершин! Пишаємося!

Фото: сайт Херсонської облради