Знаний і невідомий Геній. У школі №3 відбулись Шевченківські дні

Березень в Новокаховській школі №3 за традицією розпочинає Шевченківський тиждень, впродовж якого учні та вчителі вшановують пам’ять великого Кобзаря.

Тарас Шевченко – постать далеко відома за межами України. Творчість цього поета можна не любити, можна критикувати, можна ставитися до неї із великою любов’ю… У будь-якому випадку байдужим вона не залишає нікого. У чому ж феномен нашого великого митця? Чому і сьогодні, майже через півтора століття після його смерті, твори, написані Кобзарем, хвилюють, навчають, тривожать душі? Син кріпака, сирота змалку, талановитий юнак, що не має змоги розвинути свій талант художника… Про ці факти з життя Тараса Григоровича ми знаємо давно. Повторюємо їх як завчену раз і назавжди інформацію, анітрохи не замислюючись над їх справжньою сутністю: яку ж силу духу слід мати, щоб у таких умовах не зламатися, не збайдужіти душею, не зчерствіти серцем, а все думати і піклуватися про свій народ? Аби відповісти на це та інші питання, перегорнути сторінки життя та творчості славнозвісного митця, педагогами навчального закладу було проведено різноманітні заходи.

В фойє учні мали можливість на плазмі переглянути відео, молодші школярі брали участь в інсценізації віршів поета, стали учасниками виховних годин, присвячених творчості Тараса Шевченка. Для учнів середніх та старших класів вчителями української мови та літератури було проведено вікторини, брейн-ринги, літературні читання,які мали на меті розвинути у школярів зосередженість, уміння працювати в команді, глибше зрозуміти Тарасові слова й позмагатися в тому, хто ж із них є справжнім шевченкознавцем! Вчителем образотворчого мистецтва Анною Буклів було організовано виставку малюнків, на якій учні 5-7 класів презентували свої роботи за творами Шевченка.
Переглянути дописи від вчителів, присвячені Шевченківському тижню, можна у соціальній мережі Facebook на сторінці “Третя школа міста Нова Каховка” за посиланням. 

COMMENTS