Апаратна нарада: золотий жовтень вже нагадує про зиму

Сьогодні, 4 жовтня, у великій залі виконкому за участі керівників комунальних підприємств і державних установ  Нової Каховки відбулася щомісячна апаратна нарада.

Перед тим, як приступити до роботи, міський голова Володимир Коваленко з нагоди Дня міста за відповідальне, добросовісне та якісне відношення до роботи нагородив начальника сектору матеріально-технічного забезпечення філії «Каховська ГЕС ім. П. С. Непорожнього» «Укргідроенерго» Сергія Маслова та заступника директора Державної установи «Новокаховський рибоводний завод частикових риб» Олександра Соколова.  Нагороду  вручили присутньому у залі керівнику заводу Ігорю Дикусі.

Також квіти і подарунки отримали голови об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Світлана Трофименко (ОСББ «Букіна, 26 Нова Каховка») і Наталія Петренко (ОСББ «Лісове НК»). Завдяки зусиллям цих жінок прибудинкова територія біля багатоповерхівок завжди сяє чистотою, на клумбах– строкате розмаїття квітів. За красу і затишок біля житлових будинків отримав слова подяки і нагороду ще один мешканець нашого міста Владислав Бабенко (пр. Перемоги, 34).

Як планувалося раніше, всіх цих людей мали б нагороджувати під час святкування 65-ї річниці міста,  та тоді  завадили обставини, тому вирішили зробити приємне у присутності учасників апаратної наради.

Окрім цього, міський голова представив нових керівників – Новокаховського міжрайонного управління ПАТ «Херсонгаз» Юрія Ланчугова, КП «Муніципальна охорона» Антона Чурсинова і КП «Міський оздоровчий центр» Олександра Галасова.

В цілому на апаратній нараді аналізували підсумки роботи за 9 місяців. Зі звітом виступив перший заступник міського голови Леонід Чурсинов. До уваги присутніх начальник управління Пенсійного фонду Людмила Метляєва представила новації  закону про пенсії (ЗУ №6614). Згідно документа, фактичне осучаснення пенсій відбудеться вже у жовтні, а ті, хто його не відчують, можуть сподіватися на підвищення у листопаді.

Великою проблемою лишається державний борг перед управлінням праці і соцзахисту населення за нараховані пільги і субсидії. Сума боргу складає 45 млн. грн., а профінансовано тільки 105 тис. грн., хоча кошти Кабміном були передбачені.

Серед завдань, які окреслив мер, присутнім керівникам: підготовка до опалювального сезону, належна увага до безхатченків та безпритульних людей. А в  зв’язку з хвилею пожеж, що трапилися останнім часом в Україні, на особливому контролі – пожежобезпека у закладах соціальної сфери.

Докладніше про хід апаратної наради читайте на сторінках тижневика «Нова Каховка».

 

COMMENTS