«Зорепад талантів» в Дніпрянській школі

8 червня  у пришкільному таборі «Сонечко» Дніпрянської школи пройшов артистичний фестиваль-огляд  «Зорепад талантів», який підготувала та провела старша вожата Олена Храпанова.

Для участі у святі виявили бажання чимало учнів. Таланти демонстрували у наступних номінаціях: «Вокал», «Хореографія», «Сценічна вистава», «Декламування», «Золоті руки». Учасники фестивалю розповідали гуморески, декламували вірші, виконували танці та гімнастичні номери. Родзинкою свята став виступ вихованців загону «Веселка» із флешмобом «Тільки у нас в  Україні».

Окрім цього, вихователь  загону «Веселка» Ірина Ватуліна разом з вихованцями у черговий раз змогли доторкнутися до джерел народних ремесел. Надихнула їх подорож до комплексу «Зелені хутори Таврії». А ремесел на Україні дуже багато! Це вишиванка, різьблення по дереву, плетіння з лози, писанкарство, гончарство. Діти з паперу вирізали глечики, рушники, макітри, куманці і розписали їх за власним задумом. Закінчився захід цікавою розповіддю вихователя про створення криниць на Україні.

А от вихованці загону «Невгамовні» були запрошені на цікаву бесіду з елементами гри «Права дитини», яку провела фахівець з соціальної роботи МЦСССДЦ Юлія Загурська. Діти отримали величезне задоволення від спілкування, поповнили свої знання новою інформацією. На згадку про цю зустріч всі учні отримали пам’ятки.

У нашому таборі  знаходяться справжні таланти, серед яких є майбутні поети, музиканти, актори, співаки, спортсмени, гумористи, хореографи, диктори.

Святковий і яскравий день запам’ятався усім, заходи були цікавими, змістовними. Учні та вчителі спробували створити чарівний світ, в якому вічно процвітають добро, розуміння, світло і любов. Дуже сподіваємося, що нам це вдалося!

Старша вожата Олена Храпанова

COMMENTS