1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Любі наші діти, шановні батьки, опікуни, вчителі та вихователі, щиро вітаю вас зі світлим та прекрасним святом!

Немає кращої пори у житті людини, як дитинство. Цей прекрасний, безтурботний період залишає у душі кожного відголосок теплих спогадів, які протягом усього життя допомагають долати перешкоди та негаразди. І скільки б не минуло років, ми хоча б подумки повертаємося у веселі, щасливі часи, згадуючи друзів, численні витівки і забави.

Сім’я і дитина – це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Турбота про дітей: їх здоров’я, розвиток, дотримання прав дітей на життя, на здобуття освіти, дозвілля і відпочинок – мають стати філософією нашого життя.

Хочу, щоб кожен хлопчик і дівчинка щодня відчували мамине тепло, ласку і батькове міцне плече, щоб наші сини й доньки знали, що ми їх дуже любимо і хочемо в майбутньому бачити здоровими, розумними!

Батькам бажаю терпіння, доброти і ніжності. Пам’ятайте, що дитина – це особистість, повноправний член суспільства, частина цього різноманітного світу. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітлахів!

Щиро дякую кожній сім’ї, яка усиновила дитину, взяла її на виховання, кожному з прийомних батьків та батьків-вихователів, які подарували частку серця та любові дітям, подарували їм родину та домівку.

Миру, любові та злагоди усім родинам!

Володимир Коваленко, міський голова