1 вересня – День знань

Шановні освітяни, педагоги та батьки! Дорогі учні та студенти! Сердечно вітаю усіх вас із Днем знань та початком нового навчального року!

Перший день осені завжди особливий, адже попереду важливий період – час навчання. Для когось цей навчальний рік буде першим, для когось – останнім у рідній школі чи черговим, але цей день – однаково урочистий і незабутній.

З особливим трепетом звертаюся до першокласників – нехай ваш шлях буде захоплюючим, цікавим та надзвичайно пізнавальним. Гарної вам подорожі країною знань!

Не менш важливим перший день навчального року є й для першокурсників. Я вітаю із тим, що вам вдалося досягти почесного звання – студент. Усім студентам бажаю наснаги, наполегливості та натхнення для досягнення поставлених життєвих цілей.

У цей день хочеться сказати слова щирої вдячності усім, хто присвятив своє життя нелегкій педагогічній та освітянській справі.

Скільки сил, любові, вкладаєте ви у своїх учнів, допомагаєте оволодіти знаннями, засмучуєтеся і радієте разом з ними! Дякую за вашу кропітку сумлінну працю, за терпіння та оптимізм! Від щирого серця бажаю всім успіхів, наполегливості, творчих досягнень, здоров’я, щастя і благополуччя!

Нехай перший дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх розпочатих справ.

Володимир Коваленко, міський голова