1 жовтня скасують податок для пенсіонерів, що працюють – Прем’єр відповів на питання щодо реформи

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відповідає на питання громадян щодо пенсійної реформи.

Пані Ганна з Харкова підняла болюче для багатьох пенсіонерів, що працюють, питання оподаткування їх пенсій: “Ми з чоловіком – одні з багатьох пенсіонерів, що отримали Ваш лист-звернення щодо пенсійної реформи. Ми з чоловіком на пенсії вже давно, але продовжуємо працювати, бо на наші пенсії прожити не можна. Що ваша реформа передбачає для таких, як ми, працюючих пенсіонерів?

Володимир Гройсман, у свою чергу повідомив: “Шановна пані Ганно, прекрасно розумію, що Вам і багатьом іншим людям похилого віку доводиться працювати не від хорошого життя. Тому будь-яке зниження пенсій працюючим пенсіонерам, будь-які податки на пенсії є глибоко несправедливими. Ви з чоловіком працювали все життя, ви заробили пенсію і маєте отримувати її в повному обсязі.

Аби відновити справедливість, ми запропонували вже з 1 жовтня скасувати 15-відсоткове зниження пенсій працюючим пенсіонерам. Вже від жовтня працюючі пенсіонери будуть отримувати і зарплату, і пенсію в повному обсязі. Крім того, з 1 жовтня пенсії, які не переглядалися з 2012 року, будуть осучаснені – перераховані відповідно до зростання заробітної плати. Такий перерахунок буде проведений для всіх, не залежно від того, чи продовжує людина працювати після виходу на заслужений відпочинок. Так український уряд виконує свою обіцянку відновити соціальну справедливість для людей похилого віку. Вам і вашому чоловіку бажаю міцного здоров’я та довгих років життя!”