108-квартирний подарунок до Дня міста

Небагато міст на мапі України сьогодні можуть пишатися стрімкими темпами будівництва житла. Серед них чільне місце посідає Нова Каховка. Переконатися в цьому дають змогу новобудови, які прикрашають наше місто. Серед них – новий житловий будинок на місці колишньої так званої  11-ї школи, введений в експлуатацію вчора, 24 вересня, під час святкування Дня міста. 

Кращого подарунка містянам годі й бажати – 108 новеньких квартир у сучасному комфортному житловому комплексі. На церемонію урочистого відкриття  завітали голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, директор будівельної компанії-генпідрядника “Олеся” Валерій Сєров, представник фірми-замовника, депутат міської ради Павло Розломій та багато інших гостей.1

“Нова Каховка – елемент конкретної допомоги становлення і розвитку нашої держави. Сьогоднішня подія – яскравий тому доказ”, – наголосив у вітальному слові мер.

“Подібні успішні проекти – це вагомий внесок у велику справу. Будувати сьогодні – справа дуже непроста. Будівництво – це робочі місця, податки до міського бюджету, – зазначив губернатор А. Гордєєв. – Одна гривня, вкладена у будівництво, це одночасно п’ять гривень  одразу у  п’ять суміжних галузей економіки. Це локомотив будь-якої “здорової” економіки. Тому я впевнений, що цей подарунок, який ви зробили сьогодні місту, є свідченням системної, копіткої роботи на благо та процвітання міста. Вітаю всіх новокаховчан з цією подією! Це справа, яка гідна всіляких похвал та наслідування!”.

І ось кульмінаційна мить – розрізання стрічки.9

Після  усі охочі отримали нагоду побачити новенькі й сучасні 1, 2 і 3-кімнатні квартири, які зовсім скоро перетворяться на затишні оселі містян.
2 3 4 5 7 8 10 11