12 вересня – День фізичної культури і спорту України

Шановні працівники фізичної культури, вчителі, спортсмени, тренери, ветерани та шанувальники спорту, щиро вітаю вас з Днем фізичної культури і спорту!

Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті. Заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства.

В місті зростає популярність масової фізичної культури, примножуються багаті спортивні традиції, а спортсмени гідно представляють нашу державу на найпрестижніших спортивних аренах.

Нова Каховка має сильні спортивні традиції. Чимало наших земляків домоглися високих результатів і на світових аренах. Вагомі спортивні досягнення – яскраве підтвердження статусу фізичної культури і спорту в нашому місті, а головне – це добрий приклад для спортсменів-початківців, які приймають естафету з рук майстрів.

Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, популяризації та розвитку сфери фізичної культури. Бажаю всім міцного здоров’я, успіхів, наполегливості та перемог!Нехай для кожного жителя нашої громади фізкультура і спорт стануть союзниками, принесуть радість і енергію, відчуття молодості.

Володимир Коваленко, міський голова