15 років на службі громаді

Другого квітня виповнилося 15 років від початку роботи міського голови Нової Каховки Володимира Коваленка в органах місцевого самоврядування.

З цієї нагоди сьогодні вранці мера привітали  заступники міського голови, секретар міськради, усі працівники виконкому. 

Вітаючи, перший заступник мера Леонід Чурсинов наголосив: “15 років роботи в такому режимі – це не просто. Це вагома частина життя, віддана місту, громаді, часом – у збиток найріднішим та найдорожчим людям.  За цей час у Новій Каховці зроблено багато. Є міцний, дружній колектив, який вас поважає.  Місто вже вкотре  виказало вам довіру. І не даремно. Даруємо вам ці символічні 15 троянд. Вони – як  стежина долі: є на ній і  колючки, є й неповторні квітки, що дарують радість і натхення. Нехай Бог вам дає сили, терпіння, наснагу для подальшої плідної праці!”.

“Якби не було єдиного  погляду на багато важливих речей, не було спільного розуміння  проблем, наших злагоджених дій, цих 15 років праці не було б. Вони не належать одному мені. Це робота команди, – наголосив Володимир Іванович. –  Розум має завжди брати гору над емоціями та амбіціями. Саме завдяки цьому ми маємо певні результати, про які не соромно говорити, дивлячись людям в очі. В мене є всі підстави вам подякувати за працю, професіоналізм, людяність.  порозуміння.  Сьогодні ситуація у суспільстві складна.  Багато протилежних думок, багато радикальних оцінок, оціночних суджень, звинувачень. Тож як ніколи треба бути терплячими, мудрими і продовжувати працювати на благо міста і громади”.