17 лютого – День спонтанного прояву доброти

  17 лютого, на базі Новокаховського ДНЗ я/с №1 «Дюймовочка» спільно  з  міським управлінням юстиції був проведений захід, присвячений  Дню спонтанного прояву доброти. До садка завітали начальник управління  Наталя Тарабака та головний спеціаліст  Руденко І.М.

  Захід був підготовлений під керівництвом завідувача Матвієнко І.Л., вихователя-методиста Стуканової О.В., вихователя Загурської Н.О., музичного керівника Горовенко І.О.дюйм-1 Основне завдання України як цивілізованої держави полягає в захисті соціальних інтересів, прав і свобод своїх громадян, що є основою правової свідомості особистості. Права людини є пріоритетними щодо суспільних та державних інтересів. Наша держава дотримується положень про права дитини, викладених у Декларації прав дитини та Конвенції про права дитини.

Система виховання й освіти молодого покоління дедалі більше орієнтується на гуманізацію, прищеплення маленьким громадянам загальнолюдських і національних цінностей, покладених в основу прав людини. Найактуальнішою проблемою нашого суспільства є проблема прав дітей.

За допомогою слайд-шоу на тему: «Повага до права та символів держави» діти старших груп закріпили свої знання про права та обов’язки, державні символи України. Під час заходу діти дарували один одному посмішки , гарний настрій, співали пісні про дружбу, товариськість, доброту.дюйм-2Якщо, починаючи з цього дня кожен даруватиме тепло  свого серця й відчуття щастя хоча б одній людині, це перетворюється на звичку. І непомітно для нас Днем спонтанного прояву доброти буде кожен наступний день.

дюйм-3

Ірина Матвієнко, завідуюча я/с №1 “Дюймовочка”