19 грудня – День Святого Миколая

Любі діти! Шановні дорослі!

19 грудня до нас приходить найчарівніше свято – День святого Миколая. Це свято радості, добра, своєрідний символ людської надії і віри у краще майбутнє. І немає різниці, дитина ви чи доросла людина, для всіх нас – це свято, яке наповнює кожну оселю світлом радості, найзаповітніших мрій і добрих надій.

Наші діти чекають дива, і ми, дорослі, маємо подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до минулого. Поділімося своєю любов’ю, добром і щедрістю душі з ближніми, допоможімо їм відчути радість свята. Вірте в диво і робіть його самі. Забудьте всі образи, робіть людям добро, і воно повернеться до вас сторицею.

Бажаю, щоб у цей день кожен одержав приємну звістку, аби ніхто і ніколи не залишався наодинці з бідою, і щоб завжди поруч з тим, хто потребує підтримки, були люди, які можуть допомогти. Хай доброта і чуйність святого Миколая будуть притаманні кожному з нас. Пам’ятаймо, що кожен з нас є своєрідним помічником святого Миколая. Вірте у це свято, вірте у чудо.

Хай у ваших серцях завжди горить вогник радості і щастя. Нехай це свято вселить в нас любов і надихне на добрі справи і милосердя, нехай подарує нам віру у виконання наших найзаповітніших бажань!

Володимир Коваленко, міський голова